Etichetă oameni

Voi în ce credeți?

Chiar dacă mi se spune uneori că scrisul meu e rece și sunt cam prea insensibil pe blog, sunt în continuare om și chiar îmi place uneori să abordez câte un subiect din ăsta care vine din adâncul sufletului meu dar și…