Am mai descoperit un „sport” pe care mi-ar plăcea să îl practic mai des
În weekend-ul care tocmai a luat sfârșit am avut oportunitatea de a mă deconecta puțin de la activitățile obișnuite și de la rutina de zi cu zi, pentru o scurtă escapadă în Bucovina. Faină zona, sunt îndrăgostit de ea și probabil că nu mă voi vindeca niciodată, oricât de des aș merge, dar asta este altă poveste. Deși au fost doar două zile, nici alea întregi, am încercat să mă bucur pe deplin de această ieșire. Am tăiat de la somn ca să fiu cât mai activ, iar una dintre activități a fost să mergem puțin prin pădure. Muntele fiind…