An nou, obiective vechi. Sezonul 2!

Așa zboară timpul, că nici nu știu de când au trecut trei ani de când mi-am propus (și chiar am reușit parțial) să slăbesc. A fost o perioadă în care am mers la sigur, să zic așa, folosind un program alimentar făcut de către cineva, iar mai apoi am experimentat pe propria piele. Programul a decurs cel mai bine, dar funcționa – cumva – și strategia mea. Cu toate acestea, la un moment dat am pus totul pe pauză sau cel puțin nu am fost la fel de atent la detalii. Prin urmare, după trei ani, reiau obiectivul pe care…



