Ar trebui să trecem peste treaba cu „eu nu cred în Black Friday”

Promit că e ultimul articol de Black Friday. Cel puțin anul acesta, pentru că anul viitor ar trebui să ne găsească mai pregătiți. Trecând peste această mențiune, sunt surprins că încă există persoane care spun lucruri de genul „e o prostie, nu există reduceri de Black Friday”. Practic, la fel ca la majoritatea evenimentelor importante, avem două tabere: cei care sparg totul de Black Friday și cei care zic că acest eveniment este o țeapă. Desigur, ideal ar fi să nu te poziționezi în nici una dintre cele două tabere, ci să alegi să fii undeva la mijloc. Mai precis,…




