YOXO se scumpește

În perioada asta din an în care toată lumea anunță reduceri care mai de care mai atractive, YOXO pare că e pe invers și anunță scumpiri. Lucram la articolul cu și despre reduceri de Black Friday și am primit un mail conform căruia pachetele de la YOXO se vor scumpi. Cam așa vor arăta noile abonamente la YOXO: Și cam așa arătau pachetele vechi: Nu mai avem pachet la 9 lei, ci avem la vreo 15. În schimb, primești mai mult internet pentru acel pachet, așa că putem spune că se justifică prețul oarecum. Pachetul de 19 lei va fi,…




