Scade numărul de abonați la Netflix + se vrea introducerea unui abonament cu reclame

Netflix anunță că nu a început prea bine anul, iar în 2022 numărul utilizatorilor este în scădere. Și care credeți că sunt măsurile pe care vor să le ia? În primul rând, se vorbește tot mai des despre măsurile menite pentru a opri partajarea conturilor între mai multe persoane. Sau mă rog, cel mai probabil vor introduce ceva taxe pentru fiecare persoană care are acces la cont iar cu toții vor putea contribui la factură. Dat fiind faptul că multe persoane își împart contul de Netflix cu apropiații pentru a plăti mai puțin, cu siguranță introducerea de taxe suplimentare ar…


