Atenție la sculele resigilate

Sunt un fan al uneltelor resigilate, așa că le comand ori de câte ori am ocazia. Atât timp cât îmi oferă oportunitatea de a economisi niște bani, de ce nu? În plus, dacă produsul nu are nimic defect, ci doar câteva zgârieturi minore pe carcasă sau doar pe ambalaj, nu strică să plătești cu 50-100 lei mai puțin. Totuși, cred că alegerea produselor resigilate vine și cu provocări la pachet. De exemplu, anul trecut am comandat o drujbă electrică, tot resigilată, despre care am povestit pe scurt aici. Recenzia drujbei ar trebui să apară abia zilele următoare, iar asta pentru…



