Ne-am calificat la mondiale!
Da, ne-am calificat pentru mondialele de la Rio si avem cele mai mari sanse sa le si castigam. Dar nu la fotbal! In niciun caz, nu ne pricepem la asta, deloc! Ne-am calificat intradevar, insa nu cu echipa de fotbal ci cu suporterii. Pacat de suporterii nostri care au facut o atmosfera magnifica iar echipa nu a facut nimic sa le multumeasca pentru prezenta. Totusi, au fost aproximativ 53.000 de fani ca sa sustina Romania si, din cate trebuiau sa faca nu au facut nimic. Nu am fost in stare sa dam nici macar un gol, 1-1 dar si ala…
