De data a fost „bine”

Jur că nu aș fi crezut că finalul de sezon ar fi putut fi atât de dificil pentru Dinamo. Scriam articole la început de an și se putea observa optimismul meu. Ei bine, acele vremuri erau decente, pentru că echipa juca bine și lega victorii. Numai că mai apoi jocul a arătat tot mai rău de la un meci la altul. Au fost accidentări dar și ghinioane sau lipsă de concentrare S-au pierdut puncte prețioase pe final de meci și prelungiri, așa că doar norocul și un meci fără miză pentru UTA ne-a adus un loc de baraj. La baraj,…




