Aparatele de reciclat ar trebui să treacă la nivelul următor

După cum bine știți, sunt un mare fan al reciclării. Conform aplicației de la Carrefour, am reciclat până acum nu mai puțin de 970 de ambalaje, dar am fost ocazional și pe la alte hypermarket-uri. Prin urmare, am depășit borna de 1000 de ambalaje reciclate. Au trecut deja câteva luni bune de când sistemul de reciclare a fost implementat, iar acum cred că ar trebui să treacă la nivelul următor. În primul rând, sunt necesare mai multe aparate pentru reciclare. Deja cozile sunt mari la supermarketuri și trebuie să aștepți minute bune până prinzi ocazia de a recicla. În plus,…




